Bezpłatne szkolenie dla studentów „Sztuka planowania czasu”

Akademickie Biuro Karier zaprasza studentów ASP w Krakowie na bezpłatne szkolenie „Sztuka planowania czasu”, które odbędzie się w czwartek 16 marca w godzinach 10:00-14:00 na ul. Piłsudskiego 21/5.

Czas przecieka Ci przez palce? Wciąż brakuje Ci czasu? A może jesteś ze wszystkim spóźniony/a?
Przyjdź do nas na szkolenie z planowania czasu! Co zyskasz?

·         poznasz techniki zarządzania czasem,

·         dowiesz się jak uniknąć tzw. „pułapek czasowych”,

·         rozwiniesz umiejętność planowania rozkładu własnego czasu,

·         poznają zasady ustalania priorytetów i celów zawodowych,

·         dowiesz się dlaczego umiejętność zarządzania własnym czasem jest ceniona przez pracodawców.

NIESPODZIANKA! Wśród uczestników szkolenia zostanie rozlosowany planer J

Zapisać się na szkolenie można za pomocą strony, klikając w napis na dole „zapisz się” i logując się do swojego profilu na stronie ABK.

Liczba miejsc ograniczona, zapraszamy!

Zapraszamy także do biura karier na spotkania zmieniające życie, czyli coaching dla artystów i projektantów. W każdy czwartek wysyłamy newsletter z ciekawymi i przydatnymi informacjami. Na newsletter można zapisać się za pomocą strony. Zapraszamy Was także do odwiedzenia nas na Facebooku. Do zobaczenia!