Debiutancki koncert CÓRBOSHA

Wydział Rzeźby Akademii Sztuk Pięknych im. Jana Matejki w Krakowie serdecznie zaprasza na niepowtarzalny, debiutancki koncert na elektronarzędziach w wykonaniu zespołu CÓRYBOSHA. Koncert odbędzie się z okazji Festiwalu Nauki w niedzielę, 28 maja 2017 r., o godz. 17.00 w Parku Szpitala im. Babińskiego w Kobierzynie (przy teatrze) ul. Doktora Józefa Babińskiego 29.

W zespole CÓRYBOSHA grają studentki Wydziału Rzeźby: Aleksandra Blaut (spawarka, młot), Urszula Bojenko (marmur), Natalia Cikowska (kupa gliny + łata), Kaja Pilch (szlifierka pneumatyczna), Magdalena Rębisz (dremel), Agnieszka Sacała (szlifierka kątowa), Natalia Sarad (kupa gliny + łata), Olga Śliwa (marmur), Elżbieta Urban (wkrętarka) oraz Natalia Zielińska (papier ścierny). Menadżerką zespołu jest dr hab. Iwona Demko (asystentka IV Pracowni Rzeźby).

Szczegóły na

ASP w_Krakowie_01