7 kwietnia 2018 r. – Dzień Drzwi Otwartych

Akademia Sztuk Pięknych im. Jana Matejki w Krakowie ma zaszczyt zaprosić wszystkich zainteresowanych studiowaniem na najstarszej uczelni artystycznej w Polsce na Dzień Drzwi Otwartych, który odbędzie się w sobotę, 7 kwietnia 2018 r. Na uczestników wydarzenia w godzinach 10.00-15.00 czekać będą warsztaty, prezentacje, wykłady, pokazy, spotkania i inne atrakcje. Szeroko drzwi otworzą wszystkie Wydziały krakowskiej ASP.

Szczegółowy program dla Wydzaiłu Rzeźby

pl. Matejki 13

10.20–11.30 – Oprowadzanie po Wydziale, prezentacja wystaw czasowych w Galerii Wydziału Rzeźby oraz w innych galeriach ASP, zapoznanie się z pracowniami: Katedry Podstaw Kształcenia Kierunkowego, Katedry Rzeźby I – dwie pracownie dyplomujące, Katedry Rzeźby II, Katedry Rysunku, Pracowni Projektowania Architektoniczno-Rzeźbiarskiego (zbiórka: parter, sala 5; Dziekanat Wydziału Rzeźby)

12.00–12.30 – Spotkanie dla kandydatów na studia, dr hab. Marcin Nosko – Prodziekan Wydziału Rzeźby (I piętro, sala 104)