Konkurs – Rysunkiem o rysunku: od techniki do autonomii przekazu – Muzeum Narodowe w Krakowie

Wszystkich studentów i doktorantów krakowskiej Akademii Sztuk Pięknych zapraszamy do udziału w konkursie: Rysunkiem o rysunku: od techniki do autonomii przekazu.

12 maja upływa termin nadsyłania zgłoszeń na konkurs rysunkowy.
 1. Zadanie konkursowe polega na wykonaniu dowolną techniką rysunkową szeroko rozumianej praktyki w tym zakresie pracy interpretującej hasło “Rysunkiem o rysunku: od techniki do autonomii przekazu”. Dłuższy bok pracy może mierzyć maksymalnie 150 cm.
 2. Konkurs odbędzie się w dwóch etapch.
 3. Zgłoszenia do I etapu konkursu, wraz z fotodokumentacją zgłaszanej pracy konkursowej prosimy do 12.05.2019 wysyłać na adres konkurs@mnk.pl. W tytule maila prosimy wpisać “Konkurs – Rysunkiem o rysunku”. W jego treści powinny się natomiast znaleźć imię, nazwisko, adres korespondencyjny, dowolnie wybrany sześciocyfrowy numer identyfikacyjny zgłoszenia, numer telefonu osoby zgłaszającej Zadanie Konkursowe i dodatkowe dokumenty wymienione w regulaminie.
 4. Do 23.05.2019 sąd konkursowy wyłoni 30 prac, które zakwalifikują się do II etapu konkursu. Laureatów poinformujemy o tym drogą mailową lub telefoniczną.
 5. Do 31.05.2019 laureaci I etapu konkursu będą zobowiązani dostarczyć prace konkursowe do Gmachu Głównego  Muzeum Narodowego w Krakowie.
 6. Laureaci II etapu konkursu zostaną ogłoszeni 12.06.2019
 7. Do wygrania, dzięki uprzejmości firm WACOM oraz Corel Corp., atrakcyjne nagrody:
  1. Tablet Cintiq 16 i pakiety programu Corel Painter (I miejsce)
  2. Tablet Intuos Pro M i pakiety Programu Corel Painter (II miejsce)
  3. Tablet Intuos S Bluetooth i pakiety programu Corel Painter (III miejsce)

Dodatkowym wyróżnieniem dla wybranych laureatów II etapu konkursu będzie ekspozycja ich prac w Gmachu Głównym Muzeum Narodowego w Krakowie.

back to top