OPEN ART_Open Eyes Art Festival

OPEN ART wystawa interdyscyplinarnych projektów studenckich (15.10-15.11.2021)

Zapraszamy na wystawę OPEN ART organizowaną w ramach OPEN EYES ART FESTIVAL. Zaprezentuje 25 projektów interdyscyplinarnych, międzywydziałowych i międzyuczelnianych projektów artystycznych studentów Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie. Od 15 października do 15 listopada zaanektują one przestrzenie Kampusu Uniwersytetu Ekonomicznego i byłego szpitala w Dzielnicy Wesoła (ul. Kopernika 15A).

■ Aktualności:

Instagram OPENART.KRK

Wydarzenie na Facebooku

■ Kampus UEK

ul. Rakowicka 27

■ Dzielnica Wesoła

ul. Kopernika 15A

■ Wernisaż 15.10.2021

17:00 – Kampus UEK: oficjalne otwarcie, vol. 1

19:00 – Dzielnica Wesoła: oficjalne otwarcie, vol. 2

17:00 – 19:00 – Kampus UEK + Dzielnica Wesoła: artyści obecni

20:00 – Dzielnica Wesoła: Koncert  zespołu DUKT /www.duktband.com/

■ Wystawa otwarta:

15.10–15.11.2021

codziennie

■ Kuratorki:

Margarita Vladimirova, Emilia Kutrzeba

■ Organizatorzy OPEN ART:

Akademia Sztuk Pięknych w Krakowie

Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie

Open Art powstaje w ramach projektu Sztuka na UEK

■ Partner:

Agencja Rozwoju Miasta Krakowa

■ O idei:

OPEN ART pozwoli na niecodzienne doświadczenie z pogranicza sztuk wizualnych i performatywnych oraz muzyki, akustyki, optyki i kinetyki. Wystawie przewodniczy idea konfrontacji, wymiany, wzajemnych inspiracji i współpracy, które niosą ze sobą kreatywne rozwiązania Ekspozycjom towarzyszyć będzie szereg wydarzeń, które będą stanowić integralną cześć pokazów. W programie OPEN ART znajdą się spektakle teatralne, performance’y, interwencje, koncerty, warsztaty i wykłady.