Zapraszamy na międzynarodową wystawę szkła „EXIT”

Plakat wystawy "Exit"

Serdecznie zapraszamy do Galerii ASP Bronowice na międzynarodową wystawę szkła „EXIT”. Prezentuje ona prace powstałe podczas Międzynarodowych warsztatów szkła pt. „Exit”, w których udział wzięło pięć artystycznych uczelni: ASP Kraków, ASP Wrocław, Lwowska Narodowa Akademia Sztuki, Akademia Sztuki i Desingu w Bratysławie oraz Uniwersytet Tomasa Baty w Zlinie. Wernisaż odbędzie się 13 marca o godz. 19.00 w Galerii ASP Bronowice (ul. Stawowa 61, poziom 1).EXIT – WYJŚCIE Wskazuję miejsce, z którego można się wydostać, wyjść, nie każdy musi skorzystać, jedni czują się dobrze w miejscu w którym są, inni chętnie skorzystają z możliwości zmiany. Projekt został napisany w czasie pandemicznej izolacji, która dla jednych była bardzo trudna, a dla innych stanem, w którym odnaleźli się. Polscy i zagraniczni artyści, ukazują za pomocą szkła własną drogę odczuć, jakie towarzyszyły im przy projekcie EXIT.

Artystki i Artyści: Monika Rościszewska, Agnieszka Leśniak-Banach, Antonina Joszczuk – Brzozowska, Patrik Illo, Irena Czepcova, Julia Ciułek, Ewa Wolniewicz, Agnieszka Sowińska, Weronika Chrząstek, Zuzana Kováčiková, Jakub Sojka, Martin Jurik, Adrianna Wołos, Iryna Volodimorivna, Josefína Kuthanová,Alžběta Vocelová.

Plakat wystawy "Exit"

Organizatorzy: