Weź udział w 16. edycji konkursu Artystyczna Podróż Hestii

Do dnia 24 marca (do godz. 23.59) młodzi twórcy mogą zgłaszać swoje prace do 16. edycji konkursu Artystyczna Podróż Hestii.

Żeby zgłosić pracę konkursową, należy skorzystać z panelu na stronie: www.artystycznapodrozhestii.pl/konkurs

W dniach 22-23 marca 2017 r. otwarty zostanie specjalny helpdesk dla studentów, jednak gorąco zachęcamy do wcześniejszego kontaktu i zapytań w sprawie zgłoszeń i udziału w konkursie.

Konkurs APH kierowany jest do studentów III, IV i V roku wszystkich wydziałów artystycznych w Polsce. Na jego zwycięzców czekają miesięczne rezydencje artystyczne w Walencji i Nowym Jorku. Ponadto, jeden z finalistów otrzymuje komercyjne zlecenie na artystyczną koncepcję raportu rocznego Grupy ERGO Hestia. Na konkurs można nadsyłać prace z obszarów: malarstwa, grafiki, rzeźby i instalacji, fotografii, sztuki cyfrowej i performance. Ogłoszenie listy laureatów oraz wystawa prac finałowych odbędą się 27 czerwca 2017 w nowym pawilonie wystawienniczym Muzeum Sztuki Nowoczesnej w Warszawie – Muzeum nad Wisłą.

„Można wygrać podróż życia i stać się częścią międzynarodowego świata sztuki” – zachęcamy do lektury artykułu o 16. edycji konkursu APH na łamach K-MAG: CZYTAJ TU

***

Laureaci od 2016 roku: Piotr Urbaniec, Olga Kowalska, Hanna Dyrcz, Krzysztof Maniak, Katarzyna Kimak, Ewa Kasperek, Xavery Wolski, Małgorzata Goliszewska, Matěj Frank, Krzysztof Nowicki, Agnieszka Kobyłecka, Cyryl Polaczek, Michał Batorski, Daniel Cybulski, Natalia Bażowska, Ewa Mrowiec, Łukasz Biliński, Łukasz Patelczyk, Anna Wypych, Aleksandra Prusinowska, Marta Antoniak, Marcin Zawicki, Miłosz Wnukowski, Katarzyna Makieła, Magdalena Melin, Ewa Juszkiewicz, Jakub Rebelka, Anna Kloc, Paulina Maksjan, Kamil Lisek, Tomasz Kucharski, Marek Wrzesiński, Anna Waligórska, Marcin Grzęda, Agnieszka Ledóchowska.

***

Bądź na bieżąco: