Kraków Stare/Młode Miasto 2016

Wydział Rzeźby Akademii Sztuk Pięknych im. Jana Matejki w Krakowie ma zaszczyt zaprosić na otwarcie nowego, międzynarodowego projektu,
w ramach Transgranicznej Sieci Historii i Sztuki (Cross Border Network of History and Arts), pod hasłem:
„FreedomBus – Mobilne Interdyscyplinarne Laboratorium Kultury i  Edukacji, Kraków Stare/Młode Miasto 2016″.

31 SIERPNIA (środa) 2016 roku, godz. 11.00

Będzie nam niezmiernie miło powitać Państwa na konferencji inaugurującej kolejną edycję wspólnych działań, która odbędzie się w dniu
31 SIERPNIA (środa) 2016 roku, godz. 11.00,
w auli Akademii Sztuk Pięknych im. Jana Matejki w Krakowie, Plac Jana Matejki 13.

Programm-Projektu-FreedomBus-1

Programm Projektu FreedomBus – plik PDF