17 edycja konkursu Artystyczna Podróż Hestii

Zostało już naprawdę niewiele czasu, żeby wyruszyć w Artystyczną Podróż Hestii i wziąć udział w tegorocznej 17. edycji konkursu. Nabór prac konkursowych kończy się w niedzielę 25 marca br. o godz. 23.59. Aby zgłosić się do konkursu, trzeba studiować na IV lub V roku i skorzystać z panelu online na stronie: https://zgloszenie.artystycznapodrozhestii.pl/Konkurs2018

Nie warto zwlekać z wysłaniem swojego zgłoszenia do ostatnich konkursowych minut. Nie trzeba uiszczać żadnych opłat ani żadnych specjalnych zaświadczeń. Wystarczy chwila skupienia, aktualna legitymacja studencka, chęć pokazania całemu światu, że jest się młodym twórcą gotowym na wejście w szerszy obieg. Konkurs APH to bowiem gościnne pole sztuki i przestrzeń naprawdę otwarta na nowych uczestników. To profesjonalne jury, patrzące na sztukę z wielu perspektyw. To także szansa na pokazanie swojej pracy w Muzeum Sztuki Nowoczesnej w Warszawie. To również szansa na miesięczny, w pełni opłacony przez Fundację APH, wyjazd rezydencyjny do Nowego Jorku i Walencji. W tym roku jeden z finalistów otrzyma też Nagrodę Fundacji APH – 6-miesięczne stypendium na wykonanie własnego projektu artystycznego. Tradycyjnie przyznana zostanie Nagroda Specjalna mecenasa konkursu – prezesa Grupy ERGO Hestii, Piotra M. Śliwickiego, którą jest komercyjne zlecenie na artystyczny projekt raportu rocznego firmy.

W konkursie APH nie ma przegranych, nieczystej rywalizacji i ostrej walki o nagrody. Każdy z uczestników, finalistów czy laureatów zyskuje za to cenne doświadczenie. Z podróży zawsze wyniesiesz więcej i być może warto jeszcze dzisiaj wysłać swoje zgłoszenie.

Informacje o konkursie znajdziecie także tutaj:

Facebook: Artystyczna Podróż Hestii

Instagram: @konkursaph