Konsultacje dla kandydatów na Wydział Rzeźby w roku akademickim 2020/2021

W związku z sytuacją epidemiologiczną zapraszamy wszystkich kandydatów na studia do wysyłania pytań i prac drogą elektroniczną na adres: konsultacjerzezba@asp.krakow.pl
Konsultacje dotyczą prac z zakresu rzeźby, rysunku, szeroko rozumianej działalności artystycznej, są także zapoznaniem z formą egzaminu wstępnego.
Pedagodzy odpowiadają na nurtujące pytania dotyczące studiów na Wydziale Rzeźby oraz udzielają metodycznych i warsztatowych wskazówek ukierunkowujących dalszą pracę, także tych dotyczących wyboru prac do teczki.
Fotografie prac należy wysłać w formie plików JPG (całość danych max. 35MB) lub linku do portfolio .

E-mail należy wysłać przed wybranym terminem:

15 kwiecień
22 kwiecień
29 kwiecień
6 maj
13 maj
20 maj
27 maj

Prowadzący konsultacje: prof. Józef Murzyn, asyst mgr Dariusz Nowak lub inni pedagodzy wyznaczeni przez dziekana Wydziału Rzeźby.

Konsultacja odbywa się w formie odpowiedzi zwrotnej na adres e-mail. Postaramy się w możliwie jak najszybszym czasie udzielić informacji zwrotnej.

Uwaga: Konsultacje są nieodpłatne.

Zapraszamy do udziału w konsultacjach.