• WYDZIAŁ RZEŹBY

  • WYDZIAŁ RZEŹBY

  • WYDZIAŁ RZEŹBY

Wernisaż wystawy “OBSZAR FORMA TOŻSAMOŚĆ”

Biuro Wystaw Artystycznych w Sieradzu oraz Wydział Rzeźby Akademii Sztuk Pięknych im. Jana Matejki w Krakowie zapraszają na otwarcie wystawy rzeźb, obiektów, rysunków w dniu 3 lutego 2017 r. o godz. 18.00 w Galerii Sztuki BWA, Sieradz, ul. Kościuszki 3.

Wystawa czynna do 24 lutego 2017 r.


Wernisaż prof. Czesława Dzwigaja “PARS PRO TOTO III” w Galerii “R”

Serdecznie zapraszamy na wernisaż wystawy prof. Czesława Dźwigaja pt. PARS PRO TOTO III, który odbędzie się 24.01.2017 r. o godz.13:00 w Galeria Wydziału Rzeźby „R” przy Placu Matejki 13. Wystawa czynna od 24.01 do 26.02.2017 r.


Finisaż wystawy Marcin Nosko “ULTIMUS”

Zapraszamy na finisaż wystawy rzeźby Marcina Nosko “Ultimus” w piątek 27 stycznia o godz. 18:30, BWA “U JASKY” w Miechowie.


W Galerii Promocyjnej trwa wystawa “Brzmienia przestrzeni”

“Brzmienia przestrzeni” to wystawa podsumowująca warsztaty artystyczne w Domu Pracy Twórczej ASP na Harendzie w Zakopanem, w których udział wzięli studenci, doktoranci oraz opiekunowie z Akademii Sztuk Pięknych w Gdańsku, Uniwersytetu Artystycznego w Poznaniu, Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie oraz Akademii Sztuk Pięknych im. Jana Matejki w Krakowie.

Inicjatorem warsztatów jest dr hab. Jan Tutaj, prof. ASP

Galeria zdjęć z wernisażu wystawy “Brzmienia Przestrzeni”


Zapraszamy na wernisaż wystawy (NIE)wesołe miasteczko do Galerii ASP

Środa, 25 stycznia 2017 r., o godz. 18.00, Galeria ASP w Krakowie, Ul. Basztowa 18
Na wystawie będzie można zobaczyć zbiór prac i efemerycznych realizacji artystów, którzy ukazują obraz potencjalności i żywotności peryferyjnych często obszarów (wraz z całym ryzykiem przejaskrawień).


Uroczyste wręczenie medali i dyplomów studentom wystawiającm swe prace dyplomowe w TPSP w Krakowie

W imieniu Dyrektora Pałacu Sztuki J. Witka, zapraszamy 21 stycznia 2017 roku do Muzeum – Willi prof. Karola Estreichera jr. (ul. Sarnie Uroczysko 15, Kraków) na godz. 18.30 na wręczenie medali i dyplomów studentów wystawiających swe prace dyplomowe w Pałacu Sztuki.


Zakończyliśmy Rok Konstantego Laszczki

Rok 2016 na krakowskiej ASP był Rokiem Konstantego Laszczki. Z tej okazji miały miejsce liczne wydarzenia upamiętniające postać tego artysty. W przestrzeni gmachu głównego Akademii pokazane zostały rzeźby, ceramika, studia malarskie i pamiątki osobiste artysty.


Wydłużenie terminu składania prac konkursowych na projekt „Statuetki przyjaciela transportu drogowego”

Zaprojektuj Statuetkę przyjaciela transportu drogowego dla Zrzeszenia Międzynarodowych Przewoźników Drogowych w Polsce.

Nagroda główna: 10 000 zł

Termin nadsyłania prac wydłużony do 13 stycznia do godz 15.00


Ogłaszamy konkurs na film o ASP w Krakowie!

Akademia Sztuk Pięknych im. Jana Matejki w Krakowie ogłasza konkurs na film, dokument historyczny, przedstawiający w syntetycznej formie 200 lat historii krakowskiej ASP. Film maksymalnie 30 minutowy z obowiązkiem wersji skróconej do 20 minut.
Termin realizacji filmu: do 15 września 2018 roku.


Minister Kultury i Dziedzictwa Narodowego przyznał stypendia naszym studentom i doktorantom

Minister Kultury i Dziedzictwa Narodowego na podstawie rozporządzenia ministra nauki i szkolnictwa wyższego z 17 lipca 2015 r. w sprawie stypendiów za wybitne osiągnięcia przyznawanych studentom przyznał w roku akademickim 2016/2017 stypendia szóstce studentów Akademii Sztuk Pięknych im. Jana Matejki w Krakowie. Otrzymali je: Michał Soja, Maja Starakiewicz, Piotr Madej, Paulina Krupa, Adam Żądło i Maciej Gniady.


Sprawna ręka Moshe Kupfermana – prezentacja twórczości Moshe Kufpermana i spotkanie z udziałem artystów Marka Chlandy i Przemysława Branasa – zapraszamy na spotkanie

Zapraszamy w środę, 7 grudnia 2016 r., o godz. g. 13.30 na wydarzenie “Sprawna ręka Moshe Kupfermana” – prezentacja twórczości Moshe Kufpermana i spotkanie z udziałem artystów Marka Chlandy i Przemysława Branasa oraz kuratorów projektu “Sprawna ręka” Ewy Łączyńskiej-Widz (BWA Tarnów) i Piotra Stasiowskiego (Gdańska Galeria Miejska), które odbędzie się na Auli Akademii Sztuk Pięknych im. Jana Matejki w Krakowie, pl. Matejki 13. Wstęp wolny.


Galeria ASP zaprasza dzieci na wystawę i warsztaty

Galeria Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie zaprasza dzieci w wieku 6-10 lat na bezpłatne oprowadzanie po wystawie “Konstanty Laszczka 1865-1956” połączone z warsztatami rzeźbiarskimi, które odbędą się w niedziele, 11 grudnia 2016 r. w godz. 12.00-13.30.


Konkurs na rzeźbę w ramach projektu Superścieżka nadal trwa.

Przypominamy, że zgłoszenia można przesyłać do końca grudnia 2016 r. poprzez aplikację konkursową na dedykowanej stronie www.supersciezka.pl/konkurs , a główną nagrodą jest 10 000 zł.


Zawiadomienie o obronie pracy doktorskiej mgr Krzesimira Wiatra

Dziekan Wydziału Rzeźby Akademii Sztuk Pięknych im. Jana Matejki  w Krakowie zawiadamia, że w dniu 14 grudnia (środa) 2016 r. o godz. 10.00 odbędzie się  publiczna obrona rozprawy doktorskiej w dziedzinie sztuk plastycznych, w dyscyplinie artystycznej – sztuki piękne pana mgr Krzesimira Wiater.


Nabór na wyjazdy dla studentów w ramach programu Erasmus+ do Serbii

Informujemy wszystkich studentów o możliwości aplikowania na wyjazd na studia do Serbii (University of Arts in Belgrade) w semestrze letnim roku akademickiego 2016/2017 w ramach Programy Erasmus+ (wymiana z krajami partnerskimi).

Termin składania dokumentów – 11.12.2016.


Wernisaż wystawy “Pracownia Drzeworytu Wydziału Grafiki”

Rektor Akademii Sztuk Pięknych im. Jana Matejki w Krakowie prof. Stanisław Tabisz oraz Dyrektor Galerii “Akademia w Bronowicach” Aleksandra Rzońca mają zaszczyt zaprosić na otwarcie wystawy PRACOWNIA DRZEWORYTU Wydziału Grafiki, które odbędzie się we wtorek, 22 listopada 2016 r., o godz. 17.30.


Międzynarodowe sympozjum “Morfologia Sztuki – współczesne oblicza transcendencji”

Dziekan Wydziału Rzeźby prof. ASP Ewa Janus oraz prof. ASP Jacek Kucaba – twórca cyklu sympozjów “Morfologia Sztuki” mają zaszczyt zaprosić na międzynarodowe sympozjum pt.: “Morfologia Sztuki- współczesne oblicza transcendencji”, które odbędzie się w dniu 01.12.2016 r. o godzinie 10.00 w Auli ASP w Krakowie.


Spotkanie z prof. Radosławem Grytą

Zapraszamy na spotkanie z artystą – prof. Radosławem Grytą z Saimaa University of Applied Sciences, Academy of Fine Arts, Helsinki, które odbędzie się w dniu 16.11.2016 r. o godzinie 14.00 w sali seminaryjnej B Akademii Sztuk Pięknych im. Jana Matejki w Krakowie.


Studenci krakowskiej ASP nagrodzeni w konkursie rysunku “Idea – object 2016

Studenci krakowskiej Akademii Sztuk Pięknych im. Jana Matejki zostali nagrodzeni w konkursie rysunku “Idea – object 2016”, którego organizatorem jest wileńska Akademia Sztuki. Podsumowaniem konkursu była 5. Międzynarodowa Wystawa Algimantas Švėgžda “Idea – object 2016”.


VI KONGRES MŁODYCH LUDZI NAUKI – wizja, nauka, postęp – Kraków 2017

Zapraszamy doktorantów do uczestnictwa w kongresie, który odbędzie się w lutym 2017 roku w Krakowie.


Konferencja “Konstanty Laszczyka – twórca i pedagog”

Zapraszamy na Konferencję pt. “Konstanty Laszczyka – twórca i pedagog” zorganizowaną  w ramach  uroczystych obchodów Roku Konstantego Laszczki.

21.11.2016 r. godz. 10.00, Aula ASP, plac Jana Matejki 13 w Krakowie.


Zawiadomienie o obronie pracy doktorskiej pani mgr Magdaleny Cisło

Dziekan Wydziału Rzeźby Akademii Sztuk Pięknych im. Jana Matejki  w Krakowie zawiadamia, że w dniu 23 listopada (środa) 2016 r. o godz. 10.00 odbędzie się  publiczna obrona rozprawy doktorskiej w dziedzinie sztuk plastycznych, w dyscyplinie artystycznej – sztuki piękne pani mgr Magdaleny Cisło.

Obrona odbędzie się w sali senackiej ASP, I piętro, ASP w Krakowie, plac J. Matejki 13, Kraków. Wystawa dzieła będzie miała miejsce w Galerii Promocyjnej ASP w Krakowie, plac Matejki 13, Kraków.


Wystawa “STRATEGIE CIELESNOŚCI –  CIAŁO JAKO KOMUNIKAT”

Zapraszamy na wystawę zbiorową STRATEGIE CIELESNOŚCI – CIAŁO JAKO KOMUNIKAT. Wernisaż odbędzie się 3 listopada 2016 roku o godz. 19:00 w Centrum Sztuki Współczesnej “Solvay” w Krakowie Zakopiańska 62. Wystawa trwa do 30 listopada 2016 roku.


Stypendium Matejki 2016

Zapraszamy do zapoznania się z regulaminem Funduszu Stypendialnego im. Jana Matejki. Składanie kandydatur tylko do 15 listopada 2016 roku.


Wystawa twórczości Konstantego Laszczki

Rektor Akademii Sztuk Pięknych prof. Stanisław Tabisz oraz kustosz Muzeum ASP Małgorzata Sokołowska mają zaszczyt zaprosić na wernisaż wystawy

“Konstanty Laszczka 1865–1956”.

Czwartek, 3 listopada 2016 r., godz. 17.00
Muzeum ASP, pl. J. Matejki 13, I piętro – Galeria ASP w Krakowie, ul. Basztowa 18 – Galeria Wydziału Rzeźby, pl. J. Matejki 13, parter


Przedłużenie terminu konkursu Rok Konstantego Laszczki

Termin składania prac do konkursu „Rok Konstantego Laszczki współczesna transpozycja dzieł Konstantego Laszczki” przedłużony do 27 października (piątek).

 


KONKURS na projekt „Statuetki przyjaciela transportu drogowego”

Zaprojektuj Statuetkę przyjaciela transportu drogowego dla Zrzeszenia Międzynarodowych Przewoźników Drogowych w Polsce.

Nagroda główna: 10 000 zł

Termin nadsyłania prac: 9.01.2017 r. godz. 9.00 (wydłużony do 13 stycznia do godz 15.00)


Zapraszamy na wernisaż wystawy najlepszych dyplomów – edycja jesienna

W imieniu JM Rektora Akademii Sztuk Pięknych im. Jana Matejki w Krakowie prof. Stanisława Tabisza oraz Prezesa Towarzystwa Przyjaciół Sztuk Pięknych w Krakowie Zbigniewa Kazimierza Witka zapraszamy na wernisaż wystawy DYPLOMY ASP -EDYCJA JESIENNA 2016.

13.10.2016, godz. 18.00 Pałac Sztuki TPSP, pl. Szczepański 4, Kraków


Międzynarodowa Konferencja Pamięć Przestrzeni – Przestrzenie Pamięci

Dziekan Wydział Rzeźby Akademii Sztuk Pięknych im Jana Matejki w Krakowie oraz Pracownia Projektowania Architektoniczno-Rzeźbierskiego mają zaszczyt zaprosić na Międzynarodową Konferencje Pamięć Przestrzeni – Przestrzenie Pamięci.

19 października (środa) 2016 godz. 9.00 – 17.30

Miejsce: Aula ASP w Krakowie, pl. Jana Matejki 13 piętro I.


Konkurs na projekt medalu Olimpiady The World Games – 2017

Zapraszamy do wzięcia działu w konkursie na projekt medalu „10. Światowych Igrzysk Sportowych – The World Games 2017 Wrocław”.

Termin nadsyłania projektów został wydłużony do końca listopada 2017 roku.
Nagroda główna to 15 000 zł brutto. 
II i III miejsce jest nagradzane kwotą 3 000 zł.


Inauguracja roku akademickiego 2016/17 na Wydziale Rzeźby

Dziekan oraz Rada Wydziału Rzeźby Akademii Sztuk Pięknych im. Jana Matejki w Krakowie uprzejmie zapraszają na uroczystą Inaugurację roku akademickiego 2016/2017 na Wydziale Rzeźby.

Uroczystość odbędzie się 6 października 2016 roku o godz. 11.00 Aula, Gmach Główny Akademii Sztuk Pięknych im. Jana Matejki w Krakowie, Plac Matejki 13


pikto-indeksZapraszamy na Inaugurację roku akademickiego 2016/2017

Rektor i Senat Akademii Sztuk Pięknych im. Jana Matejki w Krakowie mają zaszczyt zaprosić na UROCZYSTĄ INAUGURACJĘ ROKU AKADEMICKIEGO 2016/2017 która odbędzie się we wtorek 4 października 2016 r. o godzinie 11.00 w Auli Akademii Sztuk Piękny.


Harmonogram obron

plik do pobrania


Terminarz rozpoczęcia roku akademickiego 2016/2017

plik do pobrania


Zapraszamy na wystawę prac Jana Kucza w Galerii Wydziału Rzeźby “R”.

Wystawa czynna od 6.10. do 30.10.2016
Wernisaż: 6.10.2016, czwartek, godz. 12.00
Plac Jana Matejki 13, parter


Karolina Tłuczek laureatką konkursu Call4Arts

Nagroda główna w postaci możliwości zorganizowania wystawy indywidualnej oraz wyjazdu na tragi sztuki Art Basel 2017, trafiła do Karoliny Tłuczek (V rok, Wydział Rzeźby), która w swych małych formach rzeźbiarskich nawiązuje zarówno do klasycznych, jak i nowoczesnych kompozycji, wykazując przy tym warsztatową biegłość oraz swobodę w posługiwaniu się wymagającymi technikami odlewniczymi.


Damiana Kucaba nagrodzony w konkursie Zderzenia

Jury konkursu “Zderzenie”, ogłoszonego przez Invest Komfort, jednogłośnie wyłoniło zwycięzcę. Został nim absolwent Wydziału Rzeźby Akademii Sztuk Pięknych im. Jana Matejki w Krakowie – Damiana Kucaba z Woli Małej. Doceniony został oryginalny inspirowany kadłubem statku kształt rzeźby…


Dariusz Nowak wyróżniony w artNoble!

Podczas VIII edycji Interdyscyplinarnego Festiwalu Sztuk Miasto Gwiazd w Żyrardowie po raz piąty odbyła się gala konkursu artNoble dla najlepszych dyplomów publicznych uczelni artystycznych w Polsce. Statuetka przyznawana jest za najlepszą pracę dyplomową zrealizowaną na europejskim poziomie i przykuwającą uwagę odbiorców, jak również za oryginalną osobowość twórczą. Nagroda przyznawana jest w ramach Edukacyjnego Festiwalu Sztuki artNoble. W tegorocznej edycji konkursu wyróżnienie zdobył absolwent Wydziału Rzeźby Akademii Sztuk Pięknych im. Jana Matejki w Krakowie – Dariusz Nowak.


Wernisaż wystawy “PIĘKNIE”

Zbiorowa wystawa promująca prace studentek środowiskowych studiów doktoranckich. Wernisaż w przerwie inauguracji sezonu artystycznego 23 września – piątek – godzina 19:00. Filharmonia Świętokrzyska im. Oskara Kolberga w Kielcach.


Zapraszamy na wystawę DOTYK. Sztuka haptyczna. 

Wernisaż odbędzie się 16.09.2016 o godz.18:00 w Biurze Wystaw Artystycznych w Kielcach.


Weź udział w konkursie “Koliber” 2016 Wydziału Rzeźby Akademii Sztuk Pięknych im. Jana Matejki w Krakowie pod patronatem Prorektora ds. Studenckich ASP w Krakowie, prof. ASP Jana Tutaja oraz Dziekan Wydziału Rzeźby, prof. ASP Ewy Janus.

Prace należy składać w dziekanacie Wydziału Rzeźby do 10 października 2016 r.

Nagroda Główna wysokości 1600 zł


Kraków Stare/Młode Miasto 2016

Wydział Rzeźby Akademii Sztuk Pięknych im. Jana Matejki w Krakowie ma zaszczyt zaprosić na otwarcie nowego, międzynarodowego projektu, w ramach Transgranicznej Sieci Historii i Sztuki (Cross Border Network of History and Arts), pod hasłem: „FreedomBus – Mobilne Interdyscyplinarne Laboratorium Kultury i  Edukacji, Kraków Stare/Młode Miasto 2016″.

31 SIERPNIA (środa) 2016 roku, godz. 11.00


Konkurs rzeźbiarski na opracowanie koncepcji pomnika Danuty Siedzikówny ps. „Inka” na terenie parku Planty w Białymstoku

Przedmiotem konkursu jest wykonanie pracy konkursowej przedstawiającej koncepcję projektową pomnika Danuty Siedzikówny ps. „Inka” – tj. rzeźby umieszczonej na postumencie stylistycznie skomponowanym z rzeźbą – wraz z zagospodarowaniem terenu położonego w granicach opracowania konkursowego.

Nagrodami przewidywanymi do przyznania w konkursie są: I nagroda:
10.000 zł oraz zaproszenie do negocjacji w sprawie wykonania szczegółowego opracowania pracy konkursowej,
II nagroda: 5.000 zł,
dwa wyróżnienia w kwocie 2.500 zł każde.

Termin: do 31 sierpnia 2016 r. do godz. 15:30


Zmarł Maciek Cieśla – absolwent Wydziału Rzeźby

Uroczystość pogrzebowa Maćka zostanie odprawiona jutro – we wtorek 5 lipca 2016 o godz. 13:30 w Kościele pw. Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa w Katowicach (ul. Radockiego 251)

Miejsca ostatniego spoczynku:
cmentarz przy ulicy Józefowskiej w Katowicach.
(inna dzielnica miasta)

Zamiast wieńców i kwiatów prosimy o wsparcie dla:
Hospicjum św. Łazarza ul. Fatimska 17, 31-831 Kraków.
Bank PKO S.A. I O/Kraków
38 1240 1431 1111 0000 0976 3744
tytułem: #MaciekPamietamy


Zapraszamy na wernisaż prof. Czesława Dźwigaja.

Na ekspozycje tetraptyku malarskiego składają się cztery monumentalne obrazy o sugerujących tematykę znamiennych tytułach wprowadzających nas w podstawowe problemy eschatologiczne: Sekret życia, Adoracja demona, Pokuta cieni, Dotyk pełni. Wystawa przygotowana z okazji Światowych Dni Młodzieży. Wystawa czynna od 7 lipca do 24 sierpnia 2016.


Zapraszamy na sympozjum “Gravitas”

Międzynarodowe Sympozjum Rzeźby w Kamieniu Gravitas Centrum Rzeźby Polskiej w Orońsku Koło artystyczno-naukowe “Stone Age” działające w krakowskiej Akademii Sztuk Pięknych przy Wydziale Rzeźby ma zaszczyt zaprosić na VII edycje Plenerów Orońskich, która odbywa się w Centrum Rzeźby…


Konkurs plastyczny “Rok Konstantego Laszczki w ASP”

Rektor Akademii Sztuk Pięknych im. Jana Matejki w Krakowie ogłasza ogólnouczelniany konkurs skierowany do wszystkich studentów i doktorantów Uczelni na dzieło plastyczne inspirowane twórczością Konstantego Laszczki.


 Zapraszamy na Doroczną Wystawę Prac Studentów oraz Wystawę Najlepszych Dyplomów

Rektor i Senat Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie, Prezes Towarzystwa Przyjaciół Sztuk Pięknych w Krakowie uprzejmie zapraszają na otwarcia: DOROCZNEJ WYSTAWY PRAC STUDENTÓW   WYKONANYCH W ROKU AKADEMICKIM 2015/2016 w niedzielę 5 czerwca 2016 roku o godz. 10:00 w głównym budynku ASP przy pl. Matejki 13


Wernisaż wystawy “Na początku było słowo”

Zapraszamy na wernisaż wystawy na początku było #słowo odsłona druga wystawa prac studentów II roku studiów doktoranckich 2015/2016 Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie wernisaż 31 maja 2016 r. (wtorek), godz. 17.30 Galeria Bronowice


Wystawa malarstwa i rzeźby pt. Interior

Serdecznie zapraszamy do galerii r_z Zarząd ORZ ZPA na wernisaż wystawy BARBARY HUBERT i MARIOLI WAWRZUSIAK, który odbędzie się 1 czerwca 2016 r. o godzinie 18:00 w Rzeszowie ul. 3 Maja 16.


Najnowsze ogłoszenia

HARMONOGRAM ZAKOŃCZENIA ROKU AKADEMICKIEGO 2015/2016

Terminarz letniej sesji egzaminacyjnej w roku akademickim 2015/2016

OBRONY PRAC MAGISTERSKICH –  2015/2016, I TERMIN – maj/czerwiec


Konsultacje dla kandydatów na studia już w środę 25 maja 2016

Wydział Rzeźby Akademii Sztuk Pięknych im. Jana Matejki w Krakowie zaprasza na ostatnie przed egzaminami wstępnymi konsultacje dla kandydatów na studia. Podczas konsultacji kandydat może przedstawić swoją teczkę z dokumentacją fotograficzną rzeźb, rysunkami oraz innymi formami twórczości i otrzymać konstruktywną korektę od pedagogów Wydziału Rzeźby.


Spotkanie autorskie z Olafem Brzeskim

Wydział Rzeźby Akademii Sztuk Pięknych im. Jana Matejki w Krakowie zaprasza na spotkanie autorskie z cyklu “Bliskie spotkania trzeciego stopnia” z Olafem Brzeskim, które odbędzie się we czwartek, 12 maja 2016 r. o godz. 14.30 na Auli ASP, pl. Matejki 13.


Rekrutacja 2016/2017

Akademia Sztuk Pięknych im. Jana Matejki w Krakowie oferuje: Studia stacjonarne Jednolite studia magisterskie na kierunkach: Malarstwo Scenografia Rzeźba Grafika Konserwacja i restauracja dzieł sztuki Studia I stopnia na kierunkach: Architektura wnętrz Edukacja artystyczna w…


Wystawa prac Pauliny Górniak

Zapraszamy na wernisaż wystawy Pauliny Górniak “pod” która odbędzie się 5 maja 2016 r., o godz. 18.00 w Piwnicy Pod Baranami, Rynek Główny 27 w Krakowie Wystawa będzie czynna w dniach 5-20 maja 2016 r. Przy okazji wernisażu, o godzinie 18.30, odb…


Transfer

Wydział Rzeźby Akademii Sztuk Pięknych im. Jana Matejki w Krakowie zaprasza na wernisaż wystawy prac pedagogów Wydziału Rzeźby pt.   “Transfer” który odbędzie się 29 kwietnia 2016 r. o godzinie 18.00 w Zbrojowni Sztuki Gdańsk (Stare Miasto) ul. Tkacka; Wystawa czynna: 29.04.2016 – 22.05.2016r..
Kurator wystawy – prof. ASP Ewa Janus.


“Lekcja 1” – Pauliny Górniak

Zapraszamy na wernisaż wystawy Pauliny Górniak “Lekcja 1” 26 kwietnia 2016 r., o godz. 18.00. ul. Garncarska 5 Kraków, Cudowne Lata Paulina Górniak – Urodzona 12.01.1987r. w Sosnowcu. Absolwentka Liceum Plastycznego im. Józefa Pankiewicza w Katowicach. 


Warsztaty rzeźbiarskie dla kandydatów na Wydział Rzeźby ASP w Krakowie

Wydział Rzeźby Akademii Sztuk Pięknych im. Jana Matejki w Krakowie zaprasza na warsztaty rzeźbiarskie i rysunkowe, które odbędą się 23 kwietnia 2016 roku w budynku głównym ASP, Wydział Rzeźby, przy pl. Jana Matejki 13 w Krakowie. Warsztaty będą prowadzone przez pedagogów Wydziału Rzeźby. &…


“HABITATY” Marioli Wawrzusiak-Borcz

Dyrektor BWA w Rzeszowie Ryszard Dudek   oraz autorka Mariola Wawrzusiak   serdecznie zapraszają na wernisaż wystawy pt. “Habitaty”   21 kwietnia 2016 r. (czwartek), godz.18.00 Biuro Wystaw Artystycznych Rzeszów, ul. Jana III Sobieskiego 18


Piękno i śmierć

Galeria Sztuki w Limanowej oraz autor zapraszają na wernisaż wystawy pt.: “Piękno i śmierć” Bogusza Salwińskiego, który odbędzie się 14 kwietnia 2016 roku w czwartek o godzinie 17.00. Miejsce:Miejska Biblioteka Publiczna Galeria Sztuki w Limanowej ul. M.B. Bolesnej 13


back to top