Śledźcie wydarzenie „Exit”

Plakat dotyczący wystawy "Exit"

EXIT / WYJŚCIE jest zmianą obecnego stanu, która wynika z własnych decyzji lub z przymusu, przejście z jednego punktu w drugi. Stan nagłej zmiany jest bardzo aktualnym tematem naszej rzeczywistości, gdzie czynniki niezależne od nas mają wpływ na codzienną egzystencję. W międzynarodowych warsztatach „Exit” artystki i artyści przedstawią swoje odczucia związane z tematem nagłych zmian za pomocą materii szkła. Dzieła artystów będzie można zobaczyć na stronie wydarzenia „Exit”.

Międzynarodowe warsztaty szkła „EXIT/WYJŚCIE” organizowane są przez Wydział Rzeźby Akademii Sztuk Pięknych im. Jana Matejki w Krakowie oraz Wydział Szkła i Ceramiki Akademii Sztuk Pięknych we Wrocławiu. Odbywać się będą od 9 do 14 maja 2022 r. na Wydziale Szkła i Ceramiki Akademii Sztuk Pięknych im. Eugeniusza Gepperta we Wrocławiu.

Koordynator: Agnieszka Leśniak Banasiak

Kuratorki: Antonina Joszczuk Brzozowska, Monika Rościszewska