Zawiadomienie o obronie mgr. Martina Mydlarčika

Dziekan Wydziału Rzeźby Akademii Sztuk Pięknych im. Jana Matejki w Krakowie zawiadamia, że

w dniu 30 września 2019 r. o godzinie 13:30

na posiedzeniu Rady Wydziału Rzeźby ASP w Krakowie, (sala senacka ASP w Krakowie, I piętro, plac Jana Matejki 13 Kraków) odbędzie się publiczna obrona rozprawy doktorskiej w dziedzinie sztuki, w dyscyplinie sztuk plastycznych i konserwacji dzieł sztuki pt.:

MATERIALIZACJA WIECZNEJ INTERAKCJI PRA-SUBSTANCJI W PRZESTRZENI Z OBIEKTAMI CODZIENNEJ TERAŹNIEJSZOŚCI”

Pana mgr. Martina Mydlarčika

Rozprawa doktorska została złożona w dziekanacie Wydziału Rzeźby ASP w Krakowie, ponadto dokumentacja oraz recenzje zamieszczone są na stronie internetowej Wydziału Rzeźby: www.rzezba.asp.krakow.pl

Wystawa dzieła doktorskiego czynna od 20.09.2019r. do 30.09.2019r. w godzinach od 10.00 do 15.00 w budynku Akademii Sztuk Pięknych im. Jana Matejki w Krakowie (plac Jana Matejki 13, Kraków, Pracownia Rzeźby w Przestrzeni Publicznej, nr sali 123, I piętro) lub po wcześniejszym umówieniu: Dziekanat Wydziału Rzeźby ASP w Krakowie, nr tel. 12-299-20-37, rzezba@asp.krakow.pl.

Promotor:

Prof. Bogusz Salwiński (em. prof. Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie).

Recenzenci:

Prof. Wiesław Koronowski (Uniwersytet Artystyczny w Poznaniu),

Dr hab. Tomasz Skórka (Akademia Sztuk Pięknych w Gdańsku).